İstanbul'daki Adıyamanlılar

Tüm Canbeyliler’in Ankara Çıkarması

Tüm Canbeyliler’in Ankara Çıkarması

Abdulbaki Durmuş Başkanlığında  Yürütülen Tüm Canbeyliler Derneği AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın daveti üzerine T.B.M.M  ‘de Ak Parti grup toplantıısına katıldı.Çıkışta başbakan ile görüşerek derneğini tanıttı. Konyalı olan Başbakan sayın Ahmet Davutoğlu Canbeylilerin gelişinden memnun olduğunu dile getirdi.

canbeyliler ankara cıkarması (39)

Merkezi Sultangazi’de bulunan Tüm Canbeyliler Derneği Başkan Abdulbaki Durmuş ve üyeleri ve hemşehrileri ile birlikte AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın daveti üzerine T.B.M.M  ‘de Ak Parti grup toplantıısına katıldı.

Grup toplantı sonrası  AK Parti İstanbul  2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal’ı makamında ziyaret  ederek  başarılı çalışmalarından dolayı  Başkan Durmuş  kendisine   vekile plaket takdim etti.ardından vekil ünal beyle yemeğe gidildi ve Başbakan Davutoğlu ile görüşülmesin de  vesile oldu .

canbeyliler ankara cıkarması (102)

Sonrasında Adıyaman Milletvekili  T.B.M.M Meclis Başkanvekili  Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret ederek yeni getirildiği meclis başkan vekilliği görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve Adıyaman  üzerine sohbetler edildi .

Kayseri Milletvekili Meclis  çıkışı  Eski Enerji bakanı Taner yıldızla karşılaşan grup ayak üstü sohbet ederek resim çekildi .

 

Canbeyliler Derneği  Başkan Abdulbaki Durmuş eeşliğinde gün boyu bir çok milletvekili  ve bakan ile görüşülerek derneğini tanıttı  ve Mecli’se katılarak  toplantıyı izledi

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek