İstanbul'daki Adıyamanlılar

Tirkidinliler Piknik Şölenine Hazırlanıyor

Tirkidinliler Piknik Şölenine Hazırlanıyor

Adıyaman İli Gerger İlçesi Tirkidin Köyü Derneği yönetimi 23 Temmuz Pazar günü düzenleyeceği geleneksel piknik şöleninin son istişare toplantısını Pusula Cafe’de gerçekleştirdi.

Tirkidin Köyü Derneği geleneksel hale getirdiği piknik şöleni için hazırlıklarının son aşamasına geldi. 23 Temmuz Pazar günü Arnavutköy Tayakadın Mesire alanında yapılacak olan piknik şöleni için yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunmak için Pusula Cafe’de toplanan dernek üyeleri, bu yılda hemşehrilerine güzel bir gün yaşatmak için yapılan çalışmaları gözden geçirdiler.

Başkan Enes Çingay, geleneksel hale getirdikleri piknik organizasyonlarının tam manasıyla bir şölen havasında geçtiğini söyleyerek, ‘Köylülerimizin bir araya geldiği piknik şölenimiz için Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dernek üyelerimizle bir araya gelerek bu günü daha güzel bir hale getirmek için istişarelerde bulunuyoruz. Amacımız köylülerimiz ve misafirlerimizle güzel bir gün geçirmek ve birliğimizi beraberliğimizi pekiştirmek. İnşallah bu yılda neşeli, coşkulu bir şölen geçireceğiz’ dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek