Siyaset

Taşkın, ‘İYİ Parti Ailesi Hızla Büyümeye Devam Ediyor’

Siyaset gündeminde erken seçim söylentileri hızla yayılırken İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Partiye üye olmak isteyen Sultangazililer, İyi Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve ekibini ziyaret eden edip rozet taktılar.

İyi Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve ekibi saha çalışmalarına hız vererek seçimlere hazırlanıyor. Esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Taşkın, parti politikalarını ve  projelerini vatandaşlarla anlatıyor.

Sultangazi’de İYİ Parti ailesi hızla büyümeye devam ediyor. Partiye üye olmak isteyen Sultangazililer, ilçe başkanlığını ziyaret ederek üyelik forumlarını dolduruyorlar. İlçe başkanlığında ziyaretçileri karşılayan Başkan Sinan Taşkın, ikramlar eşliğinde yeni üyelerle sohbetler ederek rozet takıyor.

Sultangazililer, İyi Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın yaptığı açıklamada, ‘ Partimize olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz her etkinlikte genel başkanımız Meral Akşener’in duruşu ve yıllardır ülkeye yaptığı hizmetlerden bahseden Sultangazililer bu davada bizimle birlikte olmak istediklerini iletiyorlar. Bizde ilçe merkezimize davet ediyoruz. Her hafta üye olmak için gelen onlarda vatandaşımız var. Sohbet edip üyelik kayıtlarını tamamlıyoruz ve parti rozetlerimizi takıyoruz.’ Dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek