Sultangazi

Sultangazililerden Uğur Kalkar’a Veda Ziyareti

Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’ın Kocaeli Körfez ilçesine atanmasının ardından Sultangazi’nin protokol üyeleri Kalkar’a uğurlama ziyareti düzenledi. Kalkar’a Sultangazi için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden heyetler, yeni görev yerinde başarılarının devamını dilediler.

2017 Yılında Sultangazi Kaymakamı olarak atanan Uğur Kalkar, 5 yıl boyunca ilçedeki bütün kurumlarla yakın iletişim ve işbirliği ile başarılı bir yönetim sergiledi. İlçe yönetimi ve halkı tarafından sevilen bir kaymakam olan Uğur Kalkar Kocaeli Körfez ilçesine atandı.

Körfez ilçesindeki yeni görev yerine hazırlanan Uğur Kalkar’a Sultangazi protokolü tarafından veda ziyareti gerçekleştirildi. Siyasi parti başkanları, bürokratlar, muhtarlar, STK başkanları ve Sultangazinin kanaat önderleri tarafından yapılan ziyaretlerde Kalkar’a ilçede yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür edilirken yeni görev yerinde başarılarının devamı dilendi.

Ziyaretçiler ve personeli ile vedalaşan Kalkar yaptığı veda konuşmasında gösterdikleri ilgiden dolayı Sultangazililere teşekkür ederek, helallik istedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek