Sultangazi

Sultangazi’den Şırnak’a Yardım TIR’ları

Sultangazi’den Şırnak’a Yardım TIR’ları

Sultangazi Belediyesi, Şırnak’ın Uludere ilçesindeki ihtiyaç sahiplerine 2 TIR dolusu yardım gönderdi. Dünyadaki tüm mağdurlar için yardım kampanyaları düzenlediklerini belirten Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Şırnak’taki ihtiyaç sahibi ailelerimizin talebi üzerine yardım TIR’larımızı gönderiyoruz. Sultangazililerin desteğiyle dünyadaki tüm mağdurlara duyarlılığımızı sürdüreceğiz” dedi. 

Sultangazi Belediyesi, Şırnak’ın Uludere ilçesine 2 TIR dolusu yardım gönderdi. Belediye binası önünden dualar eşliğinde yola çıkan tırlar, Uludere’deki birçok vatandaşın ihtiyacını karşılayacak.

Dünyanın farklı coğrafyalarındaki ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Sultangazi Belediyesi, Şırnak Uludere halkını da unutmadı. Kuru gıda, giyim ve oyun grupları gibi ürünlerden oluşan 2 TIR dolusu yardım malzemesi, Uludere’ye uğurlandı.

Mağdurun Yanındayız

Dünyadaki tüm mağdurlar için yardım kampanyaları düzenlediklerini belirten Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, şunları söyledi:

“Sultangazi Belediyesi olarak her zaman mağdurların yanında olduk. Bu amaçla Suriye’ye ve çeşitli bölgelere yardımlar gönderdik. Şimdi de Şırnak Uludere’deki vatandaşlarımızın talebi üzerine yardım TIR’larımızı gönderiyoruz. Giyimden gıdaya; oyun bahçelerinden salıncaklarına kadar pek çok malzemeyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Sultangazililerin desteğiyle dünyadaki tüm mağdurlara duyarlılığımızı sürdüreceğiz.”

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek