Sultangazi

Sultangazi’de Özel Harekat Destekli Uyuşturucu Operasyonu

Sultangazi’de Özel Harekat Destekli Uyuşturucu Operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı’nın son gününde ilçedeki parklar ve metruk binalara yönelik operasyon gerçekleştirdi.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı’nın son gününde ilçedeki parklar ve metruk binalara yönelik operasyon gerçekleştirdi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı’nın son gününde ilçedeki park, bahçe ve metruk binalara yönelik uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi.

Uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda şüpheli görülen bazı kişilerin üstleri aranarak, GBT sorgusu yapıldı. Uyuşturucuyu önlemek için gerçekleştirilen operasyonda özel harekat polisleri çevrede güvenlik önlemi alırken, şüpheli şahıslarında bulunduğu yerde narkotik dedektör köpeğiyle arama yapıldı. Operasyonlar sırasında parkta bulunan çocukların ve ailelerinin operasyonu ilgiyle izlemesi dikkat çekti

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek