Sultangazi

Sultangazi’de Közde Dönerin Adresi  Sima Döner

Sultangazi’de Közde Dönerin Adresi  Sima Döner

Odun ateşinde hazırlanan eşsiz  döner lezzeti ile öne çıkan Sima Döner  Sultangazi’nin gözde mekanlarından biri haline geldi.

‘Odun Ateşinde Dönerin Lezzeti Damağınızda Kalacak’ sloganıyla hizmete başlayan Sima Döner, Sultangazililerin damak lezzetine eşsiz bir tat ekledi. Lezzetli ve zengin menüsü ve farklı konsepti ile şimdiden gözde mekanlardan biri durumuna geldi.

Sima Döner’in sahibi Yılmaz Sevmiş, yıllardır tekstil sektöründe hizmet verdiklerini ve bu işletme ile gıda sektörüne adım atıklarını söyledi. Sevmiş, “Döner halkımız tarafından beğenilen ve talep gören bir ürün.  Etin en lezzetli hali de tabi ki odun ateşinde pişirilmesiyle elde ediliyor. Bu nedenle  dönerimizi kömür ateşinde hazırlıyor ve misafirlerimize aranılan bu lezzeti ikram ediyoruz’ diyerek, bölge halkını közde dönerin tadına bakmaya davet etti.

Odun ateşinde Döner, İskender , kanat, kebap  çeşitleri,  tandır ateşinde lavaş,, kadayıf, künefe ve katmer tatlısı  ile de iddialı olan Sima Döner Uğur Mumcu Mah. Orhangazi Cad. No: 147-149 Sultangazi adresinde hizmet vermekte.

(Sipariş Hattı: 0553 755 32 02)

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek