Siyaset

Sultangazi Gelecek 2. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı 2. Kuruluş Yıl Dönümünü Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde geniş katılımlı bir program ile gerçekleştirildi.

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak ikinci Kuruluş Yıl Dönümünü İBB Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde düzenlediği bir program ile gerçekleştirdi.

İki yılda yapılan çalışmaların, yerel ve genel hedeflerin anlatıldığı programa Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay, İl Başkan yardımcıları, Siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve Sultangazili vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Program Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığının iki yıllık çalışmalarının yer aldığı sinevizyon gösterisi ile başladı. 15 Mahalle başkanına mazbatasının verildiği programın sunumunu radyo programcısı ve şair Yasin Şahin gerçekleştirdi. Mehmet Kumral ve ekibinin seslendirdiği türkülerin ardından bir selamlama konuşmayı yapan Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Altan, “Gelecek Partisi, Türkiye’yi taşıyacak özgürlükçü, demokrat, evrensel ve kadim değerlerimizden güç alan bir siyasal vizyonu sahiplenecektir diyen Başkan Altan, temel hak ve özgürlüklerin korunduğu, ayırımcılıkların son bulduğu, adil ve müreffeh bir Türkiye vizyonu ile yola çıktık. Biz biliyoruz ki Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yok. “ diyerek programın hazırlanmasında emeği geçenlere ve katılanlara teşekkür etti.

Protokol yeleri yaptıkları konuşmalarda Gelecek Partisinin Türkiye hayallerini anlattılar. Ülkenin iyi yönetilemediğini söyleyen konuşmacılar çözüm olabilecek görüşlerini dile getirdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek