Sultangazi

Sultangazi’de Buz Pateni Keyfi Salı Günü Başlıyor

Sultangazi Belediyesi, buz pateni keyfini ilçeye taşıyor. Atatürk Bulvarı üzerinde açılacak buz pistinden faydalanmak isteyen Sultangazililer 10 plastik kapak veya 5 atık pil getirerek paten keyfini yaşayacak. 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak hizmet ile çevre duyarlılığının da arttırılması hedefleniyor.

 Sultangazi Belediyesi, buz pisti keyfini Sultangazililere yaşatıyor. Atatürk Bulvarı üzerinde 800 metrekare çadır alanı içinde 450 metrekare buz pistini hizmete açıyor. Pistte ayrıca 25 metre uzunluğunda kayma rampası da bulunuyor. 4 uzman eğiticinin görevli olacağı kayma rampasında kayak botu ile kayılabilecek.

Buz pateni pistinden faydalanmak isteyenler, 10 plastik kapak veya 5 atık pil getirerek kayıt yaptırabilecek. 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulacak uygulama ile çevre duyarlılığının arttırılması hedefleniyor.

_82T8688

Haftanın 7 günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet verecek buz pistinde paten yapmak isteyenlerin patenleri Sultangazi Belediyesi tarafından karşılanırken,  eldivenleriyle gelmeleri isteniyor. Pist 19 Nisan Salı gününe kadar Sultangazililer için hizmet verecek.

Buz pisti. 19 Ocak Salı günü, saat:11.00’de hokey maçı gösterisi ile hizmete açılacak.

Açılış Program

Tarih  : 19 Ocak 2016 (Salı)

Saat    : 11.00

Yer     :Atatürk Bulvarı Belediye Etkinlik Alanı

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek