Sultangazi

Sultangazi’de Alışveriş Merkezi Hizmete açıldı

Sultangazi’de Alışveriş Merkezi Hizmete açıldı 

Sultangazi’de ilk alışveriş ve eğlence merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Merkezin açılış kurdelesini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay birlikte kesti.

Sultangazi’nin ilk alışveriş merkezi, “Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi” düzenlenen törenle hizmete açıldı.

NEVA AVM’nin açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törenin açılış konuşmasını NEVA AVM CEO’su Sibel Kardeşler yaptı. Kardeşler, “Yoğun bir çalışmanın ardından AVM’nin kapılarını açmayı başardık. Yatırımımızın sadece Sultangazi için değil tüm bölge halkı için de çok büyük anlamı olduğuna inanıyoruz” dedi.

“BU TESİSLER İSTİHDAMI BERABERİNDE GETİRECEK”

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise yaptığı konuşmada istihdamın önemine dikkat çekti. Başkan Altunay, “Sultangazi hızla gelişen bir ilçe. Sultangazi’de yükselecek bu gibi hizmet tesisleri ülke ekonomisine katma değerinin yanında istihdamı da beraberinde getirecektir” dedi.

Sultangazi’nin en büyük ihtiyaçlarından biri olan alışveriş merkezi olduğuna dikkat çeken Başkan Altunay, “Bugün Sultangazi Kent Meydanı projesi dahilindeki NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ni açarak gideriyoruz.  Çok güzel ve titiz bir çalışma ile yapılan NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Sultangazililer için birçok hizmeti içerisinde barındırıyor” diye konuştu.

Başkan Altunay konuşmasında Sultangazi Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi verirken, gündeme ilişkin açıklamalarda da bulundu.

İstanbul Milletvekili Şirin Ünal da selamlama konuşmasında alışveriş merkezinin ilçeye ve bölge halkına hayırlı olmasını temenni etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise yaptığı konuşmada Sultangazi Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları değerlendirdi. Sultangazi’de dev projelerin hayata geçtiğini ifade eden Yılmaz, başarılı çalışmalarından dolayı Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ekibine teşekkür etti.

Yılmaz konuşmasında referandumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek