Sultangazi

Sultangazi’de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Sultangazi’de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Sultangazi Belediyesi Ramazan ayının 7. Günü Adıyamanlıları ağırladı. Belediye binasının yanındaki iftar çadırında yapılan programa Adıyamanlılar yoğun katılım gösterdiler.

Sultangazi’de il nüfus sıralamasına göre en yoğun il olan Adıyamanlıların iftar programı da oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Sultangazi Belediyesi belediye binasının yanında açılan iftar çadırında her akşam bir ilin sivil toplum örgütleriyle birlikte iftar programı düzenliyor.

Ramazan ayının 7. gününde Adıyamanlıları İftarında bir araya gelen Adıyamanlılar etkinlik alanını doldurdu.

Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Adıyamanlı Federasyon ve dernek başkanları,  İş, sanat, siyaset ve sivil toplum örgütlerinin tanınmış simaları katıldı.  Programa  Sultangazi’de yaşayan Adıyamanlılar da yoğun katılım gösterdiler.

İftar sonrasında bir selamla konuşması yapan Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Dursun, birlik beraberlik mesajı verirken bütün İslam alemine Ramazan ayının hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

Daha sonra Adıyamanlı Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri ve siyasi parti temsilcileri de birer selamlama konuşması yaparak bu güzel ortamın her zaman devam etmesi dileğinde bulundular. Adıyaman’ın gelenek ve göreneklerini İstanbul’da yaşatan hemşehrilerine teşekkür eden konuşmacılar, Ramazan ayının bütün dünyaya barış, huzur ve bereket getirmesi temennisinde bulundular.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek