Sultangazi’de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

03 Haziran 2017 Cumartesi, 23:16
sultangazi beld adiyamanlilar iftar 52 600x320 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Sultangazi’de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Sultangazi Belediyesi Ramazan ayının 7. Günü Adıyamanlıları ağırladı. Belediye binasının yanındaki iftar çadırında yapılan programa Adıyamanlılar yoğun katılım gösterdiler.

sultangazi beld adiyamanlilar iftar 54 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Sultangazi’de il nüfus sıralamasına göre en yoğun il olan Adıyamanlıların iftar programı da oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Sultangazi Belediyesi belediye binasının yanında açılan iftar çadırında her akşam bir ilin sivil toplum örgütleriyle birlikte iftar programı düzenliyor.

sultangazi beld adiyamanlilar iftar 33 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Ramazan ayının 7. gününde Adıyamanlıları İftarında bir araya gelen Adıyamanlılar etkinlik alanını doldurdu.

Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Adıyamanlı Federasyon ve dernek başkanları,  İş, sanat, siyaset ve sivil toplum örgütlerinin tanınmış simaları katıldı.  Programa  Sultangazi’de yaşayan Adıyamanlılar da yoğun katılım gösterdiler.

sultangazi beld adiyamanlilar iftar 2 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

İftar sonrasında bir selamla konuşması yapan Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Dursun, birlik beraberlik mesajı verirken bütün İslam alemine Ramazan ayının hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

sultangazi beld adiyamanlilar iftar 13 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Daha sonra Adıyamanlı Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri ve siyasi parti temsilcileri de birer selamlama konuşması yaparak bu güzel ortamın her zaman devam etmesi dileğinde bulundular. Adıyaman’ın gelenek ve göreneklerini İstanbul’da yaşatan hemşehrilerine teşekkür eden konuşmacılar, Ramazan ayının bütün dünyaya barış, huzur ve bereket getirmesi temennisinde bulundular.

sultangazi beld adiyamanlilar iftar 27 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 22 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 24 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 17 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 32 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 35 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldisultangazi beld adiyamanlilar iftar 36 - Sultangazi'de Adıyamanlılar İftarda Bir Araya Geldi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir