Sultangazi

Sultangazi’de “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” Start Aldı

Sultangazi’de “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” Start Aldı

AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kollarının Türkiye’nin birliği, beraberliği ve vatanın bütünlüğü adına başlattığı  “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” kapsamında Malatyalı hanımlarla bir araya geldi.

“7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” adlı  istişare toplantısına AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Betül Kervancı, Malatya Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Melike Kırtay, Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Başkan Yardımcıları ve Malatyalılar katıldı.

16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği ve referandum gündemli “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” istişare toplantılarının ilki alatyalı hanımların katılımıyla yapıldı.

Toplantıda bir selamlama konuşması yapan AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 1994 yılında belediye seçimlerinde hanım kardeşlerimizle yola çıktık demişti. Biz bunu söylemekten gurur duyuyoruz, her zaman ve her koşulda kadınlar olarak desteklerimizi vereceğiz. Siz Malatyalılardan da her zaman en büyük katkıyı gördük. Malatyalı hanımlardan nasıl ki genel seçimlerde %67  oranında destek aldıysak, 16 Nisan’da da bu desteğin devam edeceğinden hiç bir kuşkumuz yok” dedi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay yaptıkları konuşmalarda yeni anayasaya neden ihtiyaç olduğunu ve ülkeye neler kazandıracağını açıkladılar.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek