Sultangazi

Sultangazi Sinoplular Derneği’nde Başoğlu dönemi

Sultangazi Sinoplular Derneği’nde Başoğlu  dönemi

Geçtiğimiz aylarda 8. Olağan Kongresi’nide Sultangazi Sinoplular Derneği başkanlığına seçilen Mustafa Başoğlu,  görev dağılımı için ilk olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Geçtiğimizz aylarda 8. Olağan Kongresini gerçekleştiren Sultangazi Sinoplular Derneği, yeni yönetimi bir araya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi.

 

DSC_1587

İşletmesini Başkan Mustafa Başoğlu’nun yaptığı Kardeşler Börek Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda bir selamlama konuşması yapan Başkan Başoğlu,  yapılan görev dağlımıyla daha aktif bir dernek oluşturulacağını ifade etti. Sultangazi’de daha aktif bir dernekçilik sergilemek için çalışmalara başladıklarını ve bu konuda önce görev dağılımı yaparak komisyonların oluşturulması gerektiğini ifade etti.  Yakında yapacağımız faaliyetlerle Sultangazi’de Sinopluları daha akti olarak göreceksiniz diyerek hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Yeni Yönetim Kurulu

Başkan Mustafa Başoğlu, İdari İşler Birim Başkanı Tuncay Özdemir, Sosyal İşler Başkanı Murat Kurt, Genel Sekreter Servet Başoğlu, Sayman Şükrü Başoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Dilek, Denetleme Başkanı İrfan Gökkaya, Denetleme Başkan yardımcısı Metin Güneş, Hukuk Sorumlusu Yaşar Dilek, Lokal Müdürü Yaşar Demir, Genel Sekreter Yardımcısı Mesut Omay, Eğitim Sorumlusu DİDEM Bölge Başkanı Kemal Kibar, Sayman Yardımcısı Aydın Dilek, Cenaze Sorumlusu Nevzat Demir, Sağlık Sorumlusu Başkan Yardımcısı Ramazan Demir, Üye Kazandırma Başkanı Süleyman Demir,  Üye Kazandırma Başkan Yardımcıları Murat Keçe, Murat Kaya, Uğur İnce, Selçuk Çalışkan

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek