Sultangazi

Sultangazi özlemle beklediği NEVA AVM’ye kavuştu!

Sultangazi özlemle beklediği NEVA AVM’ye kavuştu!

Sultangazi’nin ilk alışveriş merkezi olan NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ında katıldığı bir törenle Sultangazililerin hizmetine açıldı.

Sultangazililerin özlemle beklediği  ilçenin  ilk alışveriş ve eğlence merkezi  olan ‘NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ Sultangazi Belediye Başkanı ve davetlilerin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Markam Avm Yatırım İşl. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Barkodat tarafından Sultangazi Hizmet Binasının altında hayata geçirilen NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi ulusal ve uluslararası tanınmış markalar, sinema, oyun eğlence alanları, hiper market, kafe ve restoranlar, yerel ve ulusal lezzetlerle bezenmiş fast food alanı, hayatınızı kolaylaştıracak tüm hizmet birimleri, ücretsiz otopark, ücretsiz vale ve ücretsiz müşteri servisleri ile Sultangazililerin hizmetine açıldı.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Sultangazi Mal Müdürü Aydın Ünal, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi  Mahmut Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları ve yöneticileri, iş adamları ile çok sayıda vatandaşın katıldığı bir törenle açılış kurdelesi kesildi.

Ünlü Radyo Programcısı & Sunucu Umut Öztürk tarafından sunumu gerçekleştirilen açılış organizasyonunda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay “Sultangazi için tarihi bir günü yaşıyoruz. 2008 yılında ilçe 2009 yılında belediye olan Sultangazi’nin en büyük ihtiyaçlarından biri olan Alışveriş Merkezi ihtiyacını bugün Sultangazi Kent Meydanı projesi dâhilindeki NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ni açarak gideriyoruz.  Çok güzel ve titiz bir çalışma ile yapılan NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Sultangazililer için birçok hizmeti içerisinde barındırıyor. 2014 yılında hizmete açtığımız Belediye Hizmet Binamız, yakın zamanda biterek hizmete girecek 600 yataklı devlet hastanesi ile inşaat ya da proje aşamasında olan 3 üniversite’nin tam ortasında yer alan NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Sultangazililerin yeni buluşma merkezlerinden olacak. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” Şeklinde konuştu.

Başkan Altunay’ın konuşmasının ardından Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya’nın duasının ardından açılışı gerçekleştirildi.

Açılış programının ardından NEVA AVM CEO’su Sibel Kardeşler eşliğinde Alışveriş merkezini gezen katılımcılar,  AVM ve AVM’de yapılacak etkinlikler hakkında bilgi aldı.

Ocak ayı boyunca NEVA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Fettah Can, Buray, Bora Duran, Safiye Soyman & Faik Öztürk konserlerinin yanı sıra çok sayıda etkinlik gerçekleştirilecek.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek