Sultangazi

Sultangazi MHP’den Şehitler İçin Mevlit

Sultangazi MHP’den Şehitler İçin Mevlit

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı ‘12 Eylül Darbesinde İdam Edilen Ülkücü Şehitlerimizi Birlikte Analım’ programı düzenledi.  Sultangazi Merkez Camii önünde yapılan basın açıklamasının ardından camide Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlit okunarak bütün şehitlerin ruhuna bağışlandı.

12 Eylül Askeri darbesinin yıl dönümünde, darbede idam edilen ülkücüleri için mevlit  ve dualar okunarak ruhlarına bağışlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen program, basın açıklamasıyla başladı. MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, yaptığı basın açıklamasında; Milliyetçi ve ülkücü hareketin tek devlet, tek millet, tek ordu sloganıyla hareket ettiğini ve devletinin yanında olan ülkücülerin darbe ile büyük zulüm gördüğünü açıkladı. Darbe öncesi ve darbe sonrasında ölen, sakat kalan ve travma geçiren dava arkadaşlarını unutmadıklarını söyleyen ülkücüler her zaman devletin yanında olduklarını ve olacaklarını belirtti.

Yapılan basın açıklamasının ardından Sultangazi Merkez Camii’nde Akşam Namazı sonrasında Yasin-i Şerif ve dualar okunarak bütün şehitlerin ruhuna bağışlandı.

Program camii önünde dağıtılan lokma tatlısının ardından sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek