İstanbul'daki Adıyamanlılar

Sultangazi MHP’den AKYAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sultangazi MHP’den AKYAD’a Hayırlı Olsun Ziyareti

MHP Sultangazi  Başkan Yusuf Özel ve  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği’ni ziyaret ederek, yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Geçtiğimiz haftalarda olağan kongresini gerçekleştiren AKYAD, oy birliği ile kongrede tek aday olan Ahmet Süt ve listesini yönetime getirmişti. Geniş bir katılımın sağlandığı kongre sonrasında yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve beraberindeki heyet AKYAD’ı ziyaret ederek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Ahmet Süt ve ekibi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek misafirperverlik örneği sergilediler.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, misafirperverliğinden dolayı Başkan Ahmet Süt ve ekibine teşekkür etti. AKYAD’ın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ifade eden Özel, ilçedeki aktif  STK’lardan biri olan AKYAD’ın örnek bir kurum olduğunu söyleyerek emeği geçen herkesi tebrik etti.

Sohbet havasında geçen programda,  ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet eden katılımcılar istişarelerde bulunarak bu ziyaretleri karşılıklı olarak devam ettirme kararı alındı.

Program sonrasında MHP İlçe Başkanına Yusuf Özel’e  AKYAD logolu saat hediye eden Başkan Ahmet Süt, derneğin yayın organlarını tanıtarak katılımcılara hediye etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek