Sultangazi

Sultangazi Home Yapı Gayrimenkul hizmete açıldı.

Sultangazi Home Yapı Gayrimenkul hizmete açıldı.

Mikail Döğer ve Erdal Kaya ortaklığında kurulan Home Yapı Gayrimenkul Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi No;46’da Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın katılımyla hizmete açıldı.

Mikail Döğer ve Erdal Kaya ortaklığında kurulan Home Yapı Gayrimenkul’un açılışına çok sayıda davetli katılırken açılış kurdelesini Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay , Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Erdal Uçar, Radyo 7 Program Yapımcısı Umut Öztürk ve İsmetpaşa Mahallesi eski Muhtarı Bayram Döğer birlikte kestiler.

İlçe protokülünden bir çok kişinin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu söyleyen işletme sahipleri, davetlerine icabet ederek açılışlarını şereflendiren bütün ziyaretçilere teşekkürlerini ilettiklerini belirterek, “Home Yapı Gayrimenkul ilçede farkl ve daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla hizmet verecek. Hızla büyüyen ve gelişen ilçemizde profesyonet manada hizmet veren bir gayrimenkul firmasına ihtiyaç olduğunu fark ettik. Bu nedenle hizmet kalitesini artıracak bir işletme kurduk. Öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, karlı yatırımlar sunacağız” dediler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek