Sultangazi

Sultangazi Gelecek Partisinden Yılın Kadınları Ödülleri

Sultangazi Gelecek Parti İlçe Başkanlığının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği ‘Sultangazi’de Yılın Kadınları’ adlı programa katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu kadına şiddeti önlemek için çağrıda bulundu.

Sultangazi Sınav Dersanesi’nde düzenlenen programa Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Togay, Genel Merkez Kadın Politikaları Başkanı Habibe Başer, Genel Merkez Yöneticileri, İl Başkan yardımcıları, İlçe Başkanları, Sultangazi Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Fahrettin Yürek, Muhtarlar Derneği Başkanımız Haydar Polat ve partililer katıldı.

Programda bir selamlama konuşması yapan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, katılımcıların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak toplumda kadının önemine değindi. Kadına yönelik şiddeti kınayan Davutoğlu birlikte en etkili mücadeleyi verelim bu insanlık dışı eylemleri engelleyelim dedi

Protokol konuşmalarının ardından yapılan ödül töreninde Sultangazi’de başarılara imza atmış olan kadınlara plaketler takdim edildi.

Programın ardından Sultangazililer ile bir araya gelen Davutoğlu esnaf ziyaretleri yaparak uzun süre vatandaşlara sohbet etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek