Sultangazi

Sultan Kahvaltı ve Melemen Salonu Dualarla Hizmete Açıldı

Sultan Kahvaltı ve Melemen Salonu Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un da katıldığı bir törenle dualarla hizmete açıldı.

İşletmeciligini Adıyaman Gergerli Tekstilci Mustafa Aslan’ın oğlu Serhat Aslan ile Cumali Şahin’in yaptığı Sultan Kahvaltı ve Melemen 18 Haziran Cumartesi günü Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un da katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Dualar eşliğinde yapılan kurdele kesimine Salonu Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir, Tüm Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Dumlu Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, Tv Programcısı Lütfü Sav ile Aslan ve Şahin ailesinin dostları ve akrabaları katıldı.

Açılış töreninde konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, ilçede hemen her gün yeni bir işletmenin hizmete girdiği ve açılan her işletmenin ilçenin istihdamına katkı sunduğunu belirtti. Açılan işletmenin hayırlara vesile olmasını dileyen Dursun, Allah’tan bol ve bereketli kazançlar diledi.

Dualar eşliğinde kesilen kurdelenin ardından katılımcılar kahvaltı sofrasında uzun süre sohbet ettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek