Sultangazi

Sekman Döner  Törenle Sultangazililerin Hizmetine Açıldı

Sekman Döner  Törenle Sultangazililerin Hizmetine Açıldı

Döner ve hakiki Bursa İskender’in Sultangazi’de ki adresi olmaya aday Sekman Döner Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ilçe protokolünün katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Hakiki Bursa İskender’ini Sultangazi’ye getiren Sekman Döner, döner ve iskender’in Sultangazi’de ki adresi olma hedefi ile törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Taşdemir, , Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Birinci, Fevzi Dülger, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Eyüpoğlu, HDP İlçe Başkan Yardımcıları, STK temsilcileri ve çok sayıda Sultangazili katıldı.

Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 706/ D adresinde hizmet vermeye başlayan Sekman Döner ve İskender Salonu, döner ve İskender sevenlerin uğrak noktası olmaya aday.

Açılış sonrasında işletmeyi gezen protokol üyeleri mekanın ferahlığı, ürünlerin lezzeti ve hizmet kalitesi ile mekana tam not verdiler. Açılışa katılan Sultangazililerin de büyük beğenisini kazanan döner ve İskender tadanları lezzetin doruk noktasına taşıyor.

Kaliteli etten yapılan ve kıvamında pişmiş dönerden yapılan İskender kebap dünyaca meşhur Bursa İskender kebabı aratmayacak nitelikte.

Açılış töreni sonrasında bir açıklama yapan işletme sahibi Ömer Taşdemir, katılımlarından dolayı belediye başkanı Cahit Altunay ve beraberindeki heyet ile tüm katılımcılara teşekkür ettiğini ifade etti. Kaliteli malzeme, usta ellerde  müthiş lezzetlere ulaşıyor. Hedefimiz ilçenin değil bölgenin parmakla gösterilecek lezzet odağı olmak.  Bu konuda kaliteden taviz vermeden en iyisini yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz’ diyerek tüm vatandaşları bu lezzetleri tatmaya davet etti.

 

SEKMAN DÖNER VE İSKENDER SALONU

Adres: Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 706/ D

Tel: (0212) 418 18 49 – (0212) 418 18 59

Gsm: 0534 913 08 08

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek