Sultangazi

Saray Şark Sofrası Muhteşem Bir Törenle Yeni Adresinde Hizmete Başladı

Sultangazi’nin en gözde mekanlarından biri olan Saray Şark Sofrası yapılan görkemli bir törenle yeni yerinde hizmete başladı.

Sultangazi’nin en eski ve köklü lezzetlerinin adresi olan Saray Şark Sofrası 50. Yıl Mahallesi Orhangazi Caddesi No: 61 Sultangazi adresinde ki yeni yerinde hizmete başladı.

Coşkulu bir törenle açılışı gerçekleştirilen yeni mekanın açılış törenine Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özer, Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Arslan, Gerger Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Adıyamanlı STK başkanları ile Kurkut Ailesinin dostları ve akrabaları katıldı.

Yaman Adıyaman’ın seslendirdiği türküler ile başlayan açılış töreni protokol üyelerinin katıldığı kurdele kesimiyle devam etti.

Yapılan konuşmalarda yeni mekanın hayırlı olması dileklerin ileten protokol üyeleri Allah’tan bol ve bereketli kazançlar dilediler.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından yeni mekanı ziyaret eden katılımcılar, Saray Şark Sofrası’nın lezzetli ürünleri eşliğinde uzun süre sohbet ettiler.

Açılış sonrasında bir açıklama yapan Hüseyin Kurkut, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostları ve akrabalarına teşekkür etti. Saray Şark Sofrası bu güne kadar olduğu gibi kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla Sultangazilerin hizmetinizdeyiz dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek