İstanbul

ŞAMPİYON SULTANGAZİ’DE

 

1962’de Beyoğlu’nda başlayan serüvenin son durağı Sultangazi oldu. Lezzeti dillere destan Şampiyon Kokoreç Sultangazi’de muhteşem bir törenle açıldı

 

Türkiye`de, lezzeti ve hizmet kalitesiyle ünlenen ve vatandaşların, alanında ilk tercihi olan Şampiyon Kokoreç`in yeni şubesi Sultangazi 1. Cebeci Caddesi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Varol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Varol ve İşletme Sahibi Ahmet Özcan’ın açılış kurdelesini birlikte kesmesiyle hizmete girdi. Kesilen kurban ve okunan dualarla hizmete açılan Şampiyon Kokoreç’te saçta Kokoreç başta olmak üzere Midye Tava, Midye Dolma, Ayvalık Tostu, Kelle paça ve İşkembe Çorbası müşterilere sunulacak.

“Kokoreçte Türkiye’nin 1 numarası Şampiyon’u Sultangazi’de halkımızın hizmetine sunmaktan dolayı hem mutlu hem de gururluyuz” diyen Şampiyon Kokoreç Sultangazi Şubesi İşletme Sahibi Ahmet Özcan, 120 kişilik kapasiteyle 3 katlı binada alanında uzman profesyonel personellerle hizmet vereceklerini söyledi.

 ŞAMPİYON LEZZETLER ,ŞAMPİYON KOKOREÇ

 Şampiyon Kokoreç Sultangazi Şubesi’nin kurarken hiçbir şekilde ticari kaygı duymadıklarını belirten Ahmet Özcan, “Çünkü Şampiyon Kokoreç gibi çok özel ve güçlü bir markayla hizmete soyunduk. Kurduğumuz 3 katlı 120 kişi kapasiteli işletmemizde tamamı yüksekokul mezunu garsonlarımız ve en az 10 yıl tecrübeli kokoreç ustalarımız kelle paça ve işkembeyi gerçek lezzetinde sunabilecekler. Kırmızı ve beyaz etleri lavtaşlı ızgaralarımızda özel spsları ile sunacak çok deneyimli personelimizle, 8 adet termal kameralarla takip ve kontrol edebildiğimiz, tamamı hijyenik ortamlarda ve helal gıda sertifikalı çok kaliteli ve özel ürünlerimizle günün 24 saatinde hizmete başladık” dedi.

SULTANGAZİ’DE BİR İLK; 475 50 60 “GEL-AL” ÜCRETSİZ MÜŞTERİ SERVİSİ

Şampiyon Kokreç’te paket servisinin yanı sıra bir ilki gerçekleştirerek Sultangazi’de “Gel-Al” servisini başlattıklarını ifade eden Ahmet Özcan, aileleri ile gelecek olan müşterilerini ücretsiz bir şekilde özel araçlarla alıp misafir edeceklerine dikkat çekti. Kalite, hizmet, konfor, lezzet ve uygun fiyat isteyen herkesi Şampiyon Kokoreç’e beklediklerini söyleyen Özcan, “Müşterilerimizin hem gözlerine, hem de damaklarına hitap edebileceğimiz bir mekanda İstanbul siluetinin rengarenk görüntüsü eşliğinde akvaryumdaki balıklarımızı seyrederek yemek yiyebilecekleri ve hoşça vakit geçirebilecekleri çok farklı ve özel bir ambiyans yaratmaya çalıştık. Dolayısıyla müşterilerimiz mutlaka farkımızı fark edeceklerdir” diye konuştu.

BİRİNCİ; HER ZAMAN ESNAFIN YANINDAYIZ

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci Başkan yaptığı açılışın ardından Sultangazi’de hizmete giren Şampiyon Kokoreç çalışanlarına kolaylıklar diledi. Marka değeri ve hizmet anlayışı ile Şampiyon Kokoreç`in Sultangazi’ye yeni ve farklı bir hizmet anlayışı kazandıracağını söyleyen Birinci, yatırımlarından dolayı işletme sahibi Ahmet Özcan’ı tebrik etti. “İlçemizde böyle yerlerin açılması bize güç ve kuvvet veriyor” diyen Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, belediye olarak her zaman esnafın yanında olduklarını ifade etti.

Cenaze dolayısıyla açılışa katılamayan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, aynı gün içerisinde yeni açılan işletmeye bir ziyaret gerçekleştirdi ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Türkiye’nin sektöründe en başarılı isimlerinden biri olan Şampiyon Kokoreç’in Sultangazi’de bir şube açmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Altunay, ilçede açılan bu nezih mekanlar da göstermektedir ki  Sultangazi artık tercih edilen bir ilçe durumuna gelmiştir diyerek, işletme sahiplerine bol ve hayırlı kazançlar diledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek