Sultangazi

Rocca İstanbul Cafe & Restaurant Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı  

Rocca İstanbul Cafe & Restaurant Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı

 

İşletmeciliğini Bayram Aslan’ın yaptığı Rocca İstanbul Cafe ve Restaurant CHP Milletvekili Gürsel Tekin ve ilçe protokolünün katıldığı muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Eski Edirne Asfaltı üzerinde 2 ay önce hizmet vermeye başlayan Rocca İstanbul Cafe ve Restaurant çok sayıda davetlimin katıldığı görkemli bir açılış töreni gerçekleştirdi.

Açılış törenine CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, CHP İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, HAK-EV Başkanı Muzaffer Aydın, Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği Başkanı Yavuz Uzunkaya ve ekibi, Çakıldere Köyü Derneği Başkanı Baran Çelik, Sürügüden Köyü Derneği Başkanı Yarcan Tan, Sultangazi Kurucu CHP Meclis Üyesi Bayram Durmuş, STK Temsilcileri, İş Adamları ile çok sayıda davetli katılım sağladı.

İş Adamı Bayram Aslan’ın işletmeciliğini yaptığı Rocca İstanbul Cafe & restaurant’ın açılışında konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, “İnanıyoruz ki gençliğimizin en büyük isteklerinden biri hizmet mekanlarının artması.  Bizlerinde üzerine düşen gençlerimizin isteklerini yerine getirmek. Bu anlamda arkadaşlarımıza ilçemize yaptıkları yatırımla böyle nezih bir mekan kazandırdılar için teşekkür ediyoruz. Rabbim hayırlı kazançlar kazanmayı nasip etsin.” ifadelerini kaydetti.

Altunay’ın ardından konuşmasını gerçekleştiren CHP Milletvekili Gürsel Tekin ise “dönem dönem belli sektörlere ilgi artıyor. Şu anda ise Cafe & Restaurant sektörü revaçta. Rabbim yatırımlarını boşa çıkarmasın. Önümüzdeki süreçte inşallah başka noktalara ikinci şubeyi açarsınız. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bereketli günler versin.” şeklinde konuştu.

Açılış töreninin ardından mekanı ziyaret eden protokol üyeleri, farklı konsepti olan mekanı beğendiklerini ifade ederek hayırlı olmasını dilediler.

Eski Edirne Asfaltı No. 697 (OPET karşısı)’de hizmet veren Rocca İstanbul Cafe & Restaurant’a açılışın ardından geç saatlere kadar hayırlı olsun ziyaretleri devam etti. İşletmeci  Bayram Aslan misafirleriyle teker teker ilgilenirken, ziyaretçiler konsept ve nezih ortamıyla mekana tam not verdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek