Sultangazi

Ramazan Kızıl Mahalle Sakinlerinin Sıkıntılarını Dinliyor

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Ramazan Kızıl mahalleyi sokak sokak gezerek komşuları ve mahalle sakinlerinin sıkıntıları ve beklentilerini  dinleyerek çözüm noktasında istişarelerde bulunuyor.

20 yıldır 50. Yıl Mahallesi’nde ikamet eden RAMDEY Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kızıl, dostları ve komşularının ısrarı üzerine muhtar adaylığını açıklamıştı. Adaylığını açıklamasının ardından mahalleliler ile her fırsatta bir araya gelen Kızıl, sıkıntılar ve beklentileri dinleyerek çözüm noktasında da istişarelerde bulunuyor.

Yaptığı ziyaretlerin önemime değinen Ramazan Kızıl, “Biz mahallemizin sıkıntılarını yakından biliyoruz. Çünkü bu mahallede uzun yıllardır yaşıyoruz. Ama ortak akılla yapılması gereken çalışmalar için komşularımızın önceliklerini dinliyor ve beklentilerini not alarak yol haritası belirliyoruz. Mahalle sakinlerinin öncelikli çözülmesini istediği sıkıntıların çözümü içinde komşularımızın fikrini alıyoruz. Mahalle sakinleri yaptığımız bu çalışmadan oldukça memnun. İnşallah seçimleri kazanacak ve birlikte sıkıntılarımızı tek tek çözeceğiz” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek