Sultangazi

Rabia Halı Yıkamada Halılarınız İlk Günkü Kadar Temiz

Rabia Halı Yıkama sektöründe %100 müşteri memnuniyetini baz alarak hijyenik koşullarda profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla bölgede tam kapasite hizmet vermeye devam ediyor.

Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy başta olmak üzere çevre ilçelerde binlere referansa sahip olan Rabia halı yıkama, teknolojik koşullarda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Otomatik makinelerde pandemi koşullarına uygun, dezenfektan ve hijyenik olarak yıkanan halılarınız ücretsiz ve hızlı servisiyle bölgenin en güvenilir firmalarından biri durumunda.

Rabia Halı Yıkama Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Kara  yaptığı açıklamada uygun fiyat ve kaliteli hizmet verdiklerini ifade etti.  Kara ,’ Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arındıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar nedeniyle kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz. Bizim için müşteri memnuiyeti her şeyin üstündedir. Rabia Halı Yıkama yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır. Her şeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız insan sağlığını etkileyebilecek hiç bir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.

Halı, battaniye yorgan, kilim,  perde ve koltuklarınız teknolojik makinalar ve uzman kadromuzla  ilk günkü kadar temiz olarak kapınıza teslim edilir. Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınır ve yine adresinize teslim edilir.

İletişim : (0212) 606 06 11- 12    GSM: 0530 351 45 85 – 0505 980 99 09

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek