Sultangazi

Pusula Grup, Sarıcanlar Gayrimenkul Ortaklığı ile Gayrimenkul Sektörüne Adım Attı!

Pusula Grup, Sarıcanlar Gayrimenkul Ortaklığı ile Gayrimenkul Sektörüne Adım Attı!

Pusula Grup medya ve hizmet sektörünün ardından Sarıcanlar Gayrimenkul ile yaptığı işbirliği ile gayrimenkul sektöründe de faaliyet göstermeye başladı.

2010 Yılında Sultangazi’de Pusula İstanbul gazetesi ile başladığı iş hayatını, Pusula Cafe işletmeciliği ile genişleten Pusula Grup, 2007 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Sarıcanlar Gayrimenkul ile yaptığı işbirliği ile gayrimenkul sektörüne adım attı.

Pusula Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Doğan yaptığı açıklamada, “ Bir süredir hazırlıklarını sürdürdüğümüz emlak sektörüne PUSULA GRUP olarak giriş yapmış bulunuyoruz. Bu uzun ve riskli yolda inanıyoruz ki siz değerli dostlarımızla karlı ve kazançlı yatımlar yaparak alnımızın akıyla uzun yıllar faaliyet yürüteceğiz.

Hedefimiz sadece emlak satıcısı olmak değil!

Nitelikli portföyümüzü en dürüst haliyle sizlerin beğenisine sunar ve doğru yatırımı yapmanızı sağlarız. Böylelikle alırken kazançlı satarken karlı satış yapmanızı sağlarız.

Hakkımızda

2010 yılından beri Sultangazi’de Pusula İstanbul Gazetesi ve şuanda da Pusula Cafe işletmeciliğini yapmakta olan bizler PUSULA GRUP olarak 2007′ de İstanbul ‘da kurulan ve faaliyetlerine Tekirdağ’da devam eden SARICANLAR GAYRİMENKUL ile yaptığımız işbirliği sonucu  Tekirdağ’ın başta Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ilçeleri olmak üzere Trakya’da Arsa, tarla ve ticari arsalar alanında hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunarak faaliyet yürütmeyi bölgede satıcı ve alıcılarımıza sağlayacağımız kazançla memnun müşteri politikasıyla büyümeyi hedefliyoruz. Pusula Gurup ve Sarıcanlar Gayrimenkul olarak “ KAZANÇLI ÇIKIN” sloganıyla örnek bir kurum olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Dürüstlük ve güven üzerine kurulu ve sorumluluk bilinci ile en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz, yüksek teknolojimiz ve başarıya olan inancımızla, üstlendiğimiz her faaliyetle bu hedefi yerine getirmek için özenle çalışıyoruz.

Misyonumuz

Bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilirliği ile anılan bir kurum olmaya devam edeceğiz.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek