Sultangazi

Polat, Mahallemizin Sıkıntılarının Çoğu Çözüldü

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve beraberindeki heyet Sultangazi Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat’ı makamında ziyaret eden. Mahallenin sıkıntıları ve yapılan çalışmaların istişare edildiği ziyarette Esentepe Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi’nin inşaatının önümüzdeki aylarda başlayacağı müjdesi verildi.

Ziyarete Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ve beraberindeki heyet katıldı.  Sultangazi Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat’ı makamında ziyaret eden heyet mahallede yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Sultangazi Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, belediye ve yetkili makamlar ile koordineli bir çalışma yürüttüklerini söyleyerek,  mahallenin sıkıntılarını birçoğunun giderildiğini belirtti. Polat, “ Esentepe mahallemizin dünü ile bu gününü mukayese edersek büyük sıkıntıların birçoğunun çözüme ulaştığını söyleyebiliriz. Bu konuda en büyük katkıyı tabi ki belediyemiz sunuyor. Biz mahallemizle ilgili konuları gerekli mercilere iletiyor ve giderilmesi için takibini yapıyoruz. Zaman zaman sıkıntılar yaşasak da genel olarak koordineli bir çalışma yürütüyoruz’ dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ve AK Parti İlçe başkanı Süleyman Yiğitoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Polat, ‘ Ziyarette mahallemizle ilgili sıkıntılar ve yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunduk. Mahallemizde yapılacak olan Esentepe Gençlik ve Spor Merkezi & Engelliler Merkezi’nin gelecek aylarda ihalesinin yapılacağı ve gelecek yıl faaliyete başlayacağı müjdesini başkanımızdan aldık. Mahallemize daha çok yatırım yapılması gerektiğini ifade ettiğimiz  ziyarette mahallemizin eksiklerini konuştuk ve planlı olarak bu yatırımların yapılacağı sözünü aldık’ dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek