Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

16 Haziran 2017 Cuma, 21:33
ozaslan 27 600x320 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Mahmut ve Ali Özaslan kardeşlerin Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenledikleri iftar yemeğine, Özaslan ailesinin dostları, akrabaları ve çok sayıda davetli katıldı. Özaslan kardeşler çocuklarının sünnet yemeğini Ramazan ayında iftar saatinde düzenleyerek iki sünneti birlikte icra ettiler.

ozaslan 20 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Adıyaman İli Gerger İlçesi Dallarca (Bagöz) Köylü olan Moda Bagoz firmasının yönetim kurlu üyeleri Mahmut ve Ali  Özdemir kardeşler, çocuklarının sünnet yemeğini Ramazan ayında iftar saatinde düzenlediler.

ozaslan 2 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Mahmut Özaslan’ın oğlu Ramazan  ve Ali Özaslan’ın oğlu Yakup’un erkekliğe ilk adım attığı sünnet töreninin yemeği Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlendi. Programa Özaslan ailesinin, dostları, akrabaları, meslektaşları ve çok sayıda davetli katıldı.

ozaslan 2 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Adıyamanlı STK temsilcileri, iş adamları, sanat ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri katıldığı iftar yemeğinde yapılan dualar Yakup ve Ramazan Özaslan içindi. Ramazan ayının tüm İslam alemine bereket, barış ve huzur getirmesini de dualarla niyaz eden katılımcılar, birlikte iftar yapmanın mutluluğunu da yaşadılar.

ozaslan 1 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Yakup Özaslan’ın Kirvesi Hamza Taşan Oldu

ozaslan 8 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Yakup Özaslan’ın kirveliğini yapan Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı ve Taşan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Taşan programa kalabalık bir toplulukla katıldı. Bu yemeğin Ramazan ayında düzenlemesinin iki hayrın birlikte yaşanması olarak değerlendiren Taşan, katılım sağlayan tüm hemşehrilerine teşekkürlerini ileterek, varlığınız bizleri onurlandırmıştır dedi.

ozaslan 10 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Misafirlerini kapıda karşılayan Özaslan ailesi ise mutluluklarını katılımlarıyla artıran tüm dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz, Allah eksikliklerini göstermesin diye niyazda bulundular.

ozaslan 9 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

Program sonrasında ikramlar eşliğinde sohbet eden katılımcılar, hasret giderdiler.

ozaslan 12 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 11 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 34 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 41 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 43 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 63 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 62 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 64 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştıozaslan 56 - Özaslan Ailesi Mutluluklarını Dostlarıyla Paylaştı

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir