Eğitim

Osman Yaşar, Süleyman Şah Üniversitesi’nin konuğu oldu

Osman Yaşar, Süleyman Şah Üniversitesi’nin konuğu oldu.

 

Süleyman Şah Üniversitesi’nin düzenlediği başarı ve girişimilik seminerinin konuğu olan OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, OSES Çiğköftenin başarı hikayesini anlattı.

oses süleyman şah 3

Çiğköfteyi bir sektör haline getiren isimlerin başında gelen OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’ın başarı hikayesi akademik ders olarak anlatılmaya başlandı. Bir çok eğitim kurumunda seminer veren Yaşar, Süleyman Şah Üniversitesi’nin daveti üzerine bir programa katıldı.

oses süleyman şah 1

Osman Yaşar, seyyar satıcılıkla başladığı sektörde bir dünya markası olan OSES’in kuruluş öyküsünü anlatarak, başarı için neler yapılması gerektiğine değindi. Yaşar, başarı için önce yaptığınız işi sevecek, başarıya inanacak ve bu yolda gayret gösterceksiniz. İnanmak başarının yarısıdır” diyen Yaşar, hedefe ulaşmak için bir strateji geliştirilip piyasa şartlarına göre stratejinin geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Kurumsal bir yapı oluşturmanın önemine de değinen Yaşar, kısa vadeli hedeflerine ulaştıklarını, asıl hedeflerinin dünya devleriyle yarışır bir konuma gelmek olduğunu söyleyerek yurt dışı yatırımlarından bahsetti.

oses süleyman şah

OSES’in başarı hikayesini dinleyen gençler, Yaşar’ı uzun süre ayakta alkışlayarak bir plaket takdim ettiler.

oses süleyman şah 2

Seminerin ardından gençlerle uzun süre sohbet eden Osman Yaşar, İnşallah sizler sayesinde ülkemiz daha güzel yarınlara ulaşacaktır dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek