İstanbul'daki Adıyamanlılar

OSES’den Çankaya’da Muhteşem Açılış

OSES’den Çankaya’da Muhteşem Açılış

 

Adı çiğ köfte ile özleşen OSES’in Ankara Çankaya’da ki şube açılışını TBMM Başkanvekilimi Ahmet Aydın ve  AK Parti Adıyaman Milletvekilimi  Adnan Boynukara gerçekleştirdi.

oses cankaya (1)

Yurt içi ve yurt dışı yatırımlarıyla çiğ  köfte sektörünün en tanınmış markası olan OSES Ankara Çankaya’da bir şube açılışı gerçekleştirdi. OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Yaşar, Ramazan Yaşar ve bölge müdürlerinin de hazır bulunduğu açılış töreninde Osman Yaşar kurdeleyi TBMM BaşkanvekilimiAhmet Aydın ve  AK Parti Adıyaman Milletvekilimi  Adnan Boynukara ile birlikte kesti.

oses cankaya (3)

Açılış sonrasında şubede çiğ köfte ikramı eşliğinde uzun süre sohbet eden Aydın ve Boynukara, Adıyaman ile özleşen çiğ köfte sektöründe ki başarılarından dolayı hemşehrilerine Osman Yaşar nezdinde teşekkür ettiler. Çiğ köftenin Adıyaman kültürünü tanıtan en büyük etkenlerinden biri haline getiren hemşehrileriyle gurur duyduklarını belirten katılımcılar yani açılan şubenin hayırlara vesile olmasını dileyerek Allah’tan bol kazanç niyaz ettiler.

oses cankaya (2)

Açılışın ardından Ahmet Aydın ve Adnan Boynukara’yı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret eden OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar ve beraberindeki heyet uzun süre Adıyaman hakkında sohbet ettiler.

oses cankaya (4)

OSES Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Yaşar’da hazırlanan çiğ köfteleri Türkiye Büyük Millet Meclisine getirerek milletvekillerine ikram ettiler.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek