Sultangazi

OSES İki Dalda Kristal Küreye Layık Görüldü

Kristal Küre 2020 yılının en iyilerini belirledi. Halk oylamasıyla yapılan oylamada OSES iki dalda ödüle layık görüldü. Yılın En İyi İş Adamı ödülünü OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar alırken OSES Yılın En İyi Gıda Markası ödülünü aldı.

2020 yılının enlerini halk oylamasıyla belirleyen Kristal Küre ödülleri Grand Cevahir Otel’de düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu. Bir çok alanda yılın en iyilerini halk oylamasıyla belirlenen Kristal Küre ödülleri ülkenin prestij ödüllerinden biri. Film ve dizi dünyasından birçok ismin de ödüle layık görüldüğü ödüllerde iş dünyası ödüllerin de OSES iki ödüle layık görüldü. Yılın En İyi İş Adamı ödülünü OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar alırken Yılın En İyi Gıda Markası ödülü OSES’in oldu.   

“Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” ödülü, Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncularından Cem Uçan’a; “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” ödülü, Kuruluş Osman dizisindeki rolüyle Özge Törer’e “Yılın En İyi Dizi Yapımcısı” Emre Konuk; “Yılın En İyi Sinema Film Yapımcısı”, “Vay Babam Vay” filmiyle Onur Yaprakçı; “Yılın En İyi Senaristi” Payitaht Abdülhamid dizisi ile Uğur Uzunok; “Yılın En İyi Çizgi Film Yapımcısı” ise “Rafadan Tayfa” animasyon filmle İsmail Fidan seçildi.”Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu” ödülüne değer görülen Ali Buhara Mete, ödülü babası Ömer Lütfi Mete’ye ithaf ettiğini söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek