Sultangazi

OSES, Guinnes Rekor Tescil Belgesini Aldı.

OSES, Guinnes Rekor Tescil Belgesini Aldı.

İTÜ Maden Mühendisliği Bölümü Uygulama ve Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Madenciler Şenliğine katılan OSES Çiğ köfte şenliğin odak noktası olurken Guinnes Rekor Tescil Belgesini Prof Dr. Orhan Kural’ın elinden aldı.

2016 Yılıda 14. Bayim Olur musun  Fuarın’da  231mt çiğköfte dürümü yaparak  Guinnes Rekorlar Kitabına adını yazdıran OSES rekor tescil belgesini Prof Dr. Orhan Kural’ın elinden aldı. Kural Türkiye’de ve özellikle yurt dışındaki yatırımlarıyla öncü bir firma konumunda olan OSES GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar’ı tebrik ederek daha büyük hedeflere ulaşacağına inandığı OSES’e şenliğe katkılarından dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti.

Etkinlikte bir selamlama konuşması yapan OSES GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Prof. Dr Orhan Kural’ın bu rekorda danışman olarak büyük katkılarının olduğunu ifade ederek teşekkür etti. OSES olarak eğtime her zaman destek verdiklerini belirten Yaşar, bu güzel ortamda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Prof Dr. Orhan Kural’ın Türkye için önemli bir şahsiyet olduğunu belirten Yaşar, ‘Hocamızın bulunduğu her etkinlikte OSES olarak bulunmaktan gurur duyarız. Biz sektörümüzde ülke sınırlarını aşan çalışmalara imza atarak, çiğ köfteyi Dünyanın her ülkesine ulaştırmayı şiar edindik. Sağlıklı ve güvenilir bir gıda olan çiğ köfteyi bütün dünya insanlarına tanıtmayı görev olarak kabul ediyoruz’ dedi.

Şenlikte açılan OSES standı öğrencilerin ve öğretim üyelerinin odak noktası oldu. OSES Standına akın eden katılımcılar, bir dünya markası olarak Türkiye’yi bir çok ülkede başarıyla temsil eden OSES yöneticilerine tebriklerini ilettiler.

İstanbul Sarıyer’de geçtiğimiz yılın sonlarında ormanlık alanda hizmete açılan İTÜ Maden Mühendisliği Bölümü Uygulama ve Eğitim Merkezi  Prof Dr. Orhan Kural Binası, Türkiye’nin ilk Uygulamalı Eğitim merkezi konumunda. İTÜ Maden Mühendisliği bölümüne hizmet veren binanın önünde düzenlenen Madenciler Şenliği’ne, İTÜ ve Eskişehir Orhangazi Ünivertisesi Maden Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileri katıldılar.

Şenlikte eğlenen katılımcılar etkinlikler kapsamında maden şehitleri anıtı ve parkının açılışı gerçekleştirdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek