OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

16 Temmuz 2017 Pazar, 01:53
oses 2 600x320 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

OSES Çiğköfte 2016 yılında olduğu gibi 2017 demokrasi nöbetlerinde de meydanlarda halka on binlerce çiğköfte dürüm ikram ederek demokrasinin yanında yerini aldı.

oses 7 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

15 Temmuz 2016’da vatan hainleri tarafından yapılmaya çalışılan darbe girişimine darbe yapan milli irade, bütün dünyanın hayranlık ve taktirini toplamıştı.

oses 5 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

Darbe girişiminin ardından haftalarca demokrasi nöbeti tutan Sultangazililere on bin çiğköfte dürüm ikram eden OSES Çiğköfte, demokrasi zaferinin birinci yılında yine meydanlarda yerini aldı. Demokrasi nöbetine destek veren Suıltangazililere bu yıl  da binlerce çiğköfte dürüm ikram eden OSES yönetim kurulu üyeleri vatandaşlara kendi elleriyle çiğköfte ve içecek ikram ettiler.

oses 8 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

Sultangazi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yapılan etkinliklerde OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan ve Ramazan Yaşar kardeşler vatandaşlara ikramlarda bulundular.

oses 6 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldıoses 3 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldıoses 2 - OSES  Demokrasi Nöbetinde Yerini Aldı

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir