İstanbul

OSES 3. Uluslararası Lezzet Festivalinde Şefleri Ağırladı

OSES 3. Uluslararası Lezzet Festivalinde Şefleri Ağırladı

TÜRES (Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile yapılan Uluslararası Lezzet Festivali Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde yerli ve yabancı şeflerin katılımıyla gerçekleştirildi. Festivale katılan OSES standında çiğ köfte ile hazırladığı Nemrut Dağı heykelleri ile hem görsel hem de lezzet olarak en beğenilen ürünler arasında yer aldı.

Bu yıl 3. sü düzenlenen Uluslararası Lezzet Festivaline yerli ve yabancı şeflerin hazırladığı lezzetler damgasını vurdu.  Festivale katılan OSES Çiğköfte yine en çok ziyaret edilen stantlar arasında yer aldı. Dünyaca ünlü şefler OSES Standını ziyaret ettiler.

OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Türkiye ve dünyanın farklı lezzetlerinin sunulduğu fuarda bizde dünya mirası olan Nemrut Dağını ve bu alanda bulunan heykellerin maketlerini çiğ köfte ile yaparak hem lezzet hem de görsel olarak etkinliğe katkı sunmaya çalıştık. OSES artık bir çok ülkede tanına bir marka. Biz markamızı tanıtırken ülkemizin tanıtımına da katkı sunmayı istiyoruz” dedi.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek