Gop

ORTO MEDİCA’dan KAHTA-FED’e Plaket Töreni ve Sağlık Anlaşması

ORTO MEDİCA’dan KAHTA-FED’e  Plaket Töreni ve Sağlık Anlaşması

 

Orto Medica  Hastanesi  İstanbul’da en geniş ilçe Federasyonu kapsamında  bulunan Adıyaman Kahta Dernekler Federasyonu  için bir program düzenledi . Plaket taktim ederek  Kurumsal  Sağlık anlaşması  yapıldı.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Emin Doğan’ın  Organize ettği  Kahta Narinceliler Derneği Başkanı Yavuz Uçan ve yönetiminin  özellikle elle yoğurduğu Çiğköfte   ikramı düzenlenen Programa  Kahta-Fed  üyesi  18 Dernek Başkanları ve yöneticileri  katıldı.

DSC_0926

Yapılan protokolde bir konuşma yapan  Orto Medica Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü  İzzet Aktaş “Yapmış olduğumuz anlaşmalarla,kurumsal anlamda oldukça güçlendik. Adıyamanlılar ile  çok içli dışlıyız  gerek yanımızda çalışanlar gerek  çevremizde bulunan Kahta-Fed ‘e bağlı dernekler  hastanemizde hizmet veriyoruz.  Kahta Dernekler Federasyonu  ile yapmış olduğumuz anlaşma bizleri old ukça memnun etti.

Hastanemiz    Gaziosmanpaşa’da ,Sultangazi’de Yaşayan Adıyamanlılara  ve Beşyüzevler halkına kaliteli sağlık hizmeti sunma amaç ve arzusunda. Yapılan her anlaşma kısa bir sürede  Adıyamanlıların takdir ve teveccühünü kazandığımızı bize gösteriyor.Kahta Dernekler Federasyonu  Federasyon üyesi Dernekler kapsayan bu anlaşma ile hizmet halkamızı daha da genişlettik.Tüm önceliğimiz ;  kaliteli sağlık hizmetimiz  Gaziosmanpaşa ve Bölge halkına hizmet sunuyor olmaktır.’’ Dedi.

DSC_0945

Sonrasında söz alan Kahta –Fed  Genel Başkanı Avukat Ali Yücel “hemşehrilerimize göstermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.Federasyonumuza bağlı derneklerin çoğu Gaziosmanpaşa ve sultangazi bölgesinde vermiş olduğunuz indirim kartlarını tüm üyelerimize dağıtacağız  sizinle işbirliği içinde olan  derneklerimizde mevcut . halkımıza vermiş olduğunuz değeride biliyoruz  güzel duyumlar da alıyoruz  bizi ağırladığınız için size ve ekibinize teşekkür ediyoruz “dedi

DSC_0953

Sonrasında Orto Medica Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak adına Kahta –Fed Genel Başkanı Av. Ali Yücel ve Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Emin Doğan’a birer plaket takdim edildi.

DSC_0964

Plaket törenin sonrasında ; Orto  Medica Hastanesi ile  Kahta Dernekler Federasyonu arasında Kurumsal Sağlık anlaşması imzalandı. Protokole göre;  Orto  Medica Hastanesi ve Kahta Dernekler Federasyonu arasında  Federasyon üyesi Dernekler bakmakla yükümlü oldukları 1.dereceden aile bireylerinin yararlanabilecekleri kapsamlı bir sağlık hizmeti anlaşması yapıldı.

TÜM FOTOLAR FACEBOOK SAYFALARIMIZDAN BAKABİLİRSİNİZ 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek