Gop

Orto Medica Yerel Basın İle Kahvaltıda Buluştu

Orto Medica Yerel Basın İle Kahvaltıda Buluştu

Beşyüzevler Karadeniz Mahallesinde  bulunan ORTO MEDİCA Hastanesi’nin daveti ile Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy, Bayrampaşa  Bölgesindeki YEREL BASIN mensupları kahvaltı programında bir araya geldiler.

20 Şubat   Cumartesi sabahı yapılan etkinlikte Baş Hekim Mehmet Albayrak,Halkla ilişkiler Müdürü İzzet Aktaş, halkla ilişkiler sorumlusu Kenan Aydoğdu ve doktorların katıldığı kahvaltı programında  Yerel Basın  ile birlikte kahvaltı etti, ve hastanede verilen hizmetlere değindi.

DSC_5835

Kahva,ltı sonrası ilk söz alan halkla ilişkiler Müdürü İzzet AKTAŞ  kendisinin de sanatçı olmasından dolayı yerel basınla yıllardır dialog halinde olduğunu bir çoğunu isim vererek tanıdığını  belirten Aktaş  “Basın tek başına bir kuvvet, bir mektep ve bir rehberdir. Bizde rehberliği basın sayesinde öğreniyoruz. Bu noktada basının  değeri çok büyüktür” dedi.

DSC_5849

Sonrasında söz alan Baş Hekim Mehmet ALBAYRAK

ORTO MEDİCA olarak Bizim buradaki tek hedefimiz kaliteli sağlık hizmeti vermektir. Hekimlerimizle olsun, çalışanlarımızla olsun yaptığımız görüşmelerde etik ve kaliteli bir sağlık hizmetini ön koşuyoruz. Hedefimiz ciro değil, hedefimiz sağlık. Bu noktadan dolayı temkinli ilerliyoruz. hasta görüşlerine ve memnuniyetine  değer veriyoruz. İyi hekim kadrosunu ekibimize katarak, yolumuza böyle devam edeceğiz  Hizmet kalitemizi en kısa sürede en iyi şekle getireceğiz. ”

Erişkin ve bebk yoğun ünitemizle ,göz bölümü konusunda çok iddalıyız.kornear nakli ameliyatında teknik ve doktorlarımız ile ilklerin arasındayız ,tek branşta değil tüm branşlarda çok iyiyiz ve ayrıca muayene ücretlerimizde sadece katkı payı alıyoruz . insan hassasiyetine en yüksek değeri ve  özeni göstererek, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmeti veriyoruz “dedi ve  ardından  basına hastaneyi gezdirerek  birebir anlattı .

DSC_5825

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek