İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ömer AYBAK Personeli ile Boğaz turu eşliğinde Teknede İftar Yaptı

Ömer AYBAK  Personeli ile  Boğaz turu eşliğinde Teknede İftar Yaptı  

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak, Ramazan ayı münasebetiyle düzenlediği iftar programını boğazda gerçekleştirdi. Firma personeli ile birlikte yapılan iftar boğazın serin sularında teknede yapıldı.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak bu yıl Ramazan ayında personelleri gelenekselleşmiş mekân iftarı yerine Boğaz’ın seyrinde iftar yaptı. Tekne ile İstanbul Boğazı turu eşliğinde gerçekleşen iftar programında çalışanlar, Ramazan ayının bereketi ve kardeşliğiyle beraber İstanbul’un eşsiz güzelliğini de tecrübe etti.

DSC_9729

Eminönü’nde başlayan yat sefalı iftar programına ayrıca Battalbey Grup   yönetim kurulu başkanı ve ÇİĞDER Başkanı  Sait Aybak  eşlik etti.

DSC_9789

Boğaz’ın mavi sularında iftar zamanına doğru yol alınırken, tarihe şahitlik etmiş manzara ile birlikte geçmişten süzülerek gönüllere işleyen tasavvuf müziği katılımcılara eşlik etti.

DSC_9891

Teknede kendileri için hazırlanan iftar sofrasında oruçlarını açıp, iftarlarını yaptılar.İftar sonrası Bebek’te mola veren  Ömer Aybak ekibi Kayalar Mescidi’nde akşam namazını eda ettikten sonra

DSC_9766

tasavvuf eserleri eşliğinde devam eden yolculuk, teravih namazı öncesi sona erdi.

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek