Sultangazi

Ödüllerin Adresi: OSES

OSES Çiğköfte. Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021”  ödül töreninde Yılın Franchise Markası Ödülü’ne layık görüldü Ödülü alan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, ‘Bu başarıyı tüm çalışma arkadaşlarımıza adıyorum. Hedef 40.000 bayi. Mutlu ve gururluyuz.’ Dedi.

Strong Medya tarafından Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021” Töreni, İş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla dün akşam Hilton Bomonti’de muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi.  

Ön elemesi mühendis, mimar, hukukçu, maliyeci, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, ekonomist, sanatçı ve gazetecilerden oluşan tertip komitesi tarafından yapılan, Strongbosses.com okurları ve iş dünyasının arama motoru yerliara.com kullanıcıları tarafından da adayların ve kazananların belirlendiği ödüller sahiplerini buldu.

Özge Ulusoy ve Emre Kınay’ın sunduğu tören öncesi verilen kokteyl de ünlü keman virtüözü Canan Anderson sahne aldı. İki ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve Hande Yener de konserleriyle konuklara keyifli dakikalar yaşattı.  

Ödüllerin Adresi OSES

OSES Çiğ Köfte, Frankfurt Almanya’da düzenlenen Avrupa Kalite Zirvesi’nde (European Quality Summit) 2013 Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görülmüştü.

2016 yılında 231 metreyle “Dünyanın En Uzun Çiğ Köfte Dürümü” yapılarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren OSES Çiğköfte, 2020 Türkiye Altın Marka Ödül’lerinde, “Yılın Lezzet Kalite Markası” ödülüne. 2021 Kristal Küre Ödülleri “Yılın En İyi Gıda Markası” ödülüne layık görülmüştü.

Son olarak Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021”  ödül töreninde Yılın Franchise Markası Ödülü’nü alan OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, ‘Bu başarıyı tüm çalışma arkadaşlarımıza adıyorum. Hedef 40.000 bayi. Mutlu ve gururluyuz.’ Dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek