Sultangazi

NOLM SPA BY ADL TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Sultangazi’nin en yeni alışveriş merkezi olan ADL Park AVM’nin 7. Katında yer alan NOLM SPA BY ADL spa merkezi törenle hizmete açıldı

Sektörün en gelişmiş teknolojilerinin kullanıldığı NOLM SPA BY ADL yapılan muhteşem bir törenle hizmete açıldı

ADL Park AVM’nin yedinci katında hizmete açılan spa merkezinin açılış törenine Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ekonomi İşleri Birimi Başkanı Gıyaseddin Gergin,MHP İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras,Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu,MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel,Van İş Adamları Derneği (VİŞAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fetullah Kardaş,Yüksek Mimar Bilal  Bozdağ , Sultangazi Müteahhitler Derneği Başkanı Azmi Göktaş, Dostlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Karakaş,Servetler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Servet Öztürk, iş insanları ve sanayiciler katıldı.

Açılış töreninde bir selamlama konuşması yapan ADL GYO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Güngör, Avm ve Spa yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, “24 ay gibi kısa bir sürede bitirerek Sultangazi’nin  hizmetine sunduğumuz NOLM SPA BY ADL  açılışında bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Sultangazi’nin  bir öz evladı olarak İnşaat sektörüne ilaveten  avm ve spa sektörüne girdik . Sultangazi’de kazanıp, Sultangazi’de hizmet için böyle bir sektörde bizde varız diyebilmek için avm ve spa yaptık. Biz Sultangazi’de yaşadık, Sultangazi’de  kazandık. Sultangazi’nin İnşaat ve avm  alanında marka bir şehir olabilmesi adına elimizi taşın altına koyduk ve bunu da bir borç bildik.” diye konuştu.


ADL PARK AVM İşletmenin – 7 katında bulunan 1500m2 alan NOLM SPA BY ADL spa merkezi, fitnes, kapalı yüzme havuzu, buhar odası,Vitamin Kafe, Kuaför ,Türk hamamı ve sauna müşterilere hizmet verecek.


 

Konuşmaların ardından yapılan dua ile kurdele kesilirken, davetliler de NOLM SPA BY ADL   gezdi.

ADRES: ADL PARK AVM ESKİ EDİRNE ASFALTI UĞUR MUMCU MAHALLESİ NO:654 /656 KAT -7  SULTANGAZİ İSTANBUL 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek