Sultangazi

Nercan Et ve Şarküteri  4. Şubesini Sultangazi’ye Açtı

Nercan Et ve Şarküteri  4. şubesini Sultangazi’ye Açtı

 

Merkezi Bayrampaşa’da bulunan Nercan Et ve Şarküteri 4. Şubesini muhteşem  bir törenle Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde açtı.

Sultangazi ekonomisine katkı sağlayacak yeni işletmeler açılmaya devam ediyor. Et ve şarküteri alanında Sultangazililere hizmet edecek olan Nercan Et bugün dualar eşliğinde açıldı. Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 706 C/5 adresinde hizmet vermeye başlayan Nercan Et’in 4. Şubesinin açılışına Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Milletvekili Şirin Ünal, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Eyyüpoğlu,Yeni Koç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç,Canet Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Mesut Can ,Etaş Et Yönetim Kurulu Başkanı Rüknedin Can ,Kulupder eski yönetim kurulu başkanı Mehmet Can Bulut,Kulupder yönetimi ’nin  yanı sıra çok sayıda işadamları ile STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış programında konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Nercan Et’in 4. Şubesi beklediğimden büyük bir müessesse çıktı. Nercan Et’in pörtfeyi ve alanı geniş. İlçemizde her açılan müessesse istihdam demektir. Sultangazi umut vaat ediyor, her geçen gün gelişmesini hızlandırıyor. 4. Şubesini umut vaat eden Sultangazi’ye açan Nercan Et VE Şarküteri Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Can’a teşekkür ediyorum ve hayırlı olsun diliyorum” dedi.

Ak Parti Milletvekili Şirin Ünal’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek, Nercan Et ve Şarküteri’nin Sultangazi’ye hayırlı olmasını diledi.

Nercan Et ve Şarküteri 4. Şubesi okunan dualarla hizmete açıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılıştı, 100. müşteriye gram altın hediye edildi. Açılışa özel fiyatlarla Sultangazililerin ilgi odağı olan Nercan Et ve Şarküteri kırmızı ve beyaz et, şarküteri ürünlerinde pastırma, sucuk, kavurma, salam, jambon, sosis kuruyemiş ve baharatlarıyla da aynı lezzet, hizmet ve sağlığı bir arada müşterilerine garanti etmektedir.

Açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür eden Nercan Et VE Şarküteri Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Can, “Yeni yatırımlarla daha büyük istihdam alanları oluşturup; yeni nesillere kaliteli, doğal ürünleri sunarak, gelişme modeliyle geleceğe taşıyan, örnek alınan lider bir firma olma vizyonunu benimsiyoruz. Sektör içinde kaliteli, hijyenik ve güvenilir ürünler üretmek, değişim ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti odaklı, ülkesine, toplumuna, müşteri ve çalışanlarına değer veren bir kurumuz. Bu süreçte yaptığımız yatırımlar geleceğin ve teknolojinin gereksinimlerine ayak uyduruyor. Hedef kitlemiz karşısına daha kaliteli hizmetlerle çıkmanın amacını güdüyoruz. Bundan dolayı İstanbul’un marka ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sultangazi’ye de yatırım yaparak 4. şubemizi açtık. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek