İstanbul

Mustafa Sarıgül Massi Gömleklerine Özel ziyaret

Mustafa Sarıgül Massi Gömleklerine Özel ziyaret

 

CHP İstanbul 2 Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de Massi Gömlekleri Yönetim kurulu Baskanı Rıfat Korkmaz’ı Fabrika Merkezinde  Özel  ziyaret etti.

 1 Kasım Genel seçimlerine günler kala Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü çalışmalarına hız verdi.Bu Kapsamda CHP 2. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Sarıgül İlçe Başkanı Ali Boztaş ve ilçe örgütü ile beraber Gazi Mahallesi tanınan esnaflarından Yusuf Opuz  cenazesine katılarak Ailesine başsağlığında  diledi ve ardından özel ziyaretler kapsamında Massi Gömleklerine ziyarette bulundu.

Sarıgül'ün Massi Gömleklerine ziyareti (14)

İç ve dış piyasada  tanınan bir marka olan  Massi Gömlekleri  yöneim kurulu Başkanı Rıfat Korkmaz Misafirlerini kapıda karşıladı yemek saati olduğu için personel ile birlikte Yemek yiyen Mustafa Sarıgül ve ilçe örgütü  içilen çayların ardından fabrikayı gezdi ve tekstil ile ilgili başlıca sorunlara değinerek çözüm noktasında fikir alışverişinde bulundular ayrıca Korkmaz Bey’in asgari ücretin artması ile esnafa yansıyan vergi oranlarından rahatsız olduğunu dile getirdi Sarıgül ise işbasına geldiğimiztakdirde sıkıntılarınızı mecliste dile getirip çözüme ulaştıracağız ama öncelikle güçlü bir iktidar olmamız gerekiyor dedi.

Samimi bir şekilde  gerçekleşen ziyaretin ardından Rıfat Korkmaz Sarıgül ile gerçekleşen dialogda İlçe Başkanı Ali Boztaş İle dostumuz uzun yıllar aynı sektörde birlikte çalıştık  siz de taktir ettiğimiz bir siyasetçisiniz yolunuz açık olsun başarı inşallah seçilirsiniz diyerek Sarıgül’ü  uğurladı.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek