Sultangazi

Muhtar Haydar Polat , Meslektaşlarını kendi evinde ağırladı.

Muhtar Haydar Polat , Meslektaşlarını kendi evinde ağırladı.

Sultangazİ’de bulunan 17 mahalle muhtarı, Esentepeli i şadamları ve site yöneticileri Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat’ın düzenlemiş olduğu kahvaltı programında bir araya geldiler.

Mahalle muhtarlarının bir araya gelerek temel l sorunlar Sağlık, Eğitim ,Uyuşturucu, üzerine çözüm üretme konusunda fikir alışverişinin yapıldığı anlamlı buluşmanın   evsahipliğini 1 nisan Cuma günü Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar POLAT yaptı .

Güzel geleneksel bir kahvaltının ardından konuşma yapan Sultangazi Muhtarlar Dernek Başkanı Zeki Yıldız, “son dönemlerde yükselişe geçen hırsızlık ve soygun olaylarından dolayı önlemlerin artırılmasını ve mülki ve idari amirlerin bu konuda daha duyarlı davranarak halkımızın can ve mal güvenliğini koruyacak tedbirlerin artırılmasını istedi.”

esentepe mahallesi muhtarı haydar polat (6)

Ardından  evsahibi olarak konuşma yapan Haydar Polat, Biz Birlikte Güçlüyüz  diyerek  şunları söyledi

Evet ilçemizde eksikliklerimiz fazla, taleplerimiz haddinden çok, bu mahallede yaşayan insanların da yaşama hakkı var. En iyi eğitimi alma, yeni araçlara binme, kaliteli sağlık hizmetinden yararlanma, lüks alışveriş merkezlerinde gezme, ihtiyaçlarını giderme gibi gereksinimler söz konusu. Bizim derdimiz bize oy versin vermesin, siyasi düşüncesi, inanış biçimi, yöresi, memleketi ne olursa olsun herkesin insanca yaşadığı kendini özel his ettiği mahalleler oluşturmak. Bunuda başaracağımızı biliyorum. Bu ilçenin mülki ve idari amirleriyle birlikte her engeli aşacağız, Sultangazi’yi yaşanılır, modern bir ilçe haline getireceğiz” dedi. Kahvaltı programı öneri ve temennilerle birlikte sonlandırıldı.

esentepe mahallesi muhtarı haydar polat (8)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek