İstanbul'daki Adıyamanlılar

Muhabbet Akşamları Sultangazi’de Gerçekleştirildi

Muhabbet Akşamları Sultangazi’de Gerçekleştirildi

Abdurrahman Cüneyt Fidancı’nın başlattığı ve 5. Yılını dolduran muhabbet akşamlarının bu ayki toplantısı Ömer Turan’ın ev sahipliğinde Sultangazi Belediyesi Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Katılımcılar sohbet, müzik ve söyleşilerle dolu unutulmaz bir akşam geçirdiler.

Abdurrahman Cüneyt Fidancı öncülüğünde 5 yıl önce başlatılan Muhabbet Akşamları hemen her ay farklı ilçelerde gerçekleştiriliyor. Adıyamanlıların çoğunluğunu oluşturduğu katılımcılar, sohbet havasında toplumsal olayları ve yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunurken, ikramlar eşliğinde gerçekleştirilen müzik ziyafetiyle de renklendirilen geceler her toplantıda artan bir katılımcı sayısıyla devam ediyor.

Sultangazi’de gerçekleştirilen bu ayki toplantı Çiğköfteci Ömer Usta Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Sultangazi Belediyesi Sultançiftliği Hizmet Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Adıyamanlı siyasetçiler, iş adamları, STK Temsilcileri, sanatçılar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan sohbetlerin ardından ikramlar eşliğinde Adıyamanlı sanatçıların seslendirdiği türkülere eşlik eden katılımcılar; sohbet, muhabbet ve müzik dolu gülen bir akşam geçirdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek