Sultangazi

Mola Vitrin Cafe Sultangazi’de Hizmete Açıldı

Mola Vitrin Cafe Sultangazi’de Hizmete Açıldı

Mola Vitrin Cafe Restaurant ilçe protokolünün katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.

İşletmeciliğini bölgede uzun zamandır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mehmet- Vahip Yıldız kardeşler tarafından yapılan Mola Vitrin Cafe Restaurant , Sultangazi Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda ilçe protokolünün de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.


Mekanın açılış kurdelesini ilçe Kaymakamı Ali Uslanmaz, Ak Parti ilçe başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Mustafa Birinci Yıldız kardeşlerle birlikte kestiler.

Açılış töreninde bir selamlama konuşması yapan Başkan Cahit Altunay, işletmenin ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, bol ve bereketli kazançlar diledi. Atatürk Bulvarı’n da her geçen gün nezih mekanların açıldığını söyleyen Altunay, “Atatürk Bulvarı birbirinden güzel mekanlarla her geçen gün daha bir estetik ve güzellik kazanıyor. Yakın zamanda açılacak olan devlet hastanesi ve üniversiteler ile beraber sanırım bu mekanlarda yetmeyecek .

Çünkü sadece yapılacak olan 3 tane üniversite ile önümüzdeki Eylül ayından itibaren İnşaallah 10 bin öğrenciyi bölgemize alacağız. Tabi yapılan hastanenin 600 yataklı olması ve içinde kadın doğum bölümünü de barındıran geniş çapta bir hastane olması nedeniyle çok ciddi bir hasta ve refakatçının geleceği gerçeğini de hesaba katmak gerekiyor. İşte böylesine güzel bir mekanı tamamlarken hemen yanımızda bulunan alanda başlatacağımız bir meydan çalışması olacak ve bu çalışma bittiğinde belki de İstanbul’un en büyük meydanlarından birisi burada olacak ve içinde 2000 aracın park edilebileceği bir meydanı halkımıza kazandırmış olacağız.

Başka bir yerde emsali var mı bilmiyorum ama bu bulvarımız Kafeler ile ünlü ve genci yaşlısı, erkeği kızı herkesin uğrak mekanı oldu şimdiden.  Bana eskiden başkanım gidebilecek bir mekanımız yok, uzak yerlere gitmek zorunda kalıyoruz diyordular. Şimdi her yer Kafeler ile doldu ve bu durum çok sevindirici bir gelişme.  Biz de bu konuda yapılan tüm yatırımları sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Kurdele kesiminin ardından mekanı gezerek Yıldız kardeşlerden bilgi alan katılımcılar, hayırlı olsun dileklerini ileterek ikramlar eşliğinde sohbet ettiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek