Sultangazi

Mercan TV Pusula İstanbul ekibiyle daha da renklenecek

Mercan TV Pusula İstanbul ekibiyle  daha da renklenecek

Mercan Tv İstanbul temsilciliğini alan Pusula İstanbul ekibi, Mercan TV İstanbul stüdyosunda yeni konsept ve profesyonel ekibiyle İstanbul’daki Adıyamanlıları  ekranlara taşıyor.

Adıyaman merkezli İbrahim Aslan yönetiminde yayın yapan Mercan TV İstanbul stüdyosuyla İstanbul’daki Adıyamanlıların etkinliklerini ekranlara taşırken, İstanbul’da ki Adıyaman’ı  tanıtıyor.

Pusula İstanbul ekibinin İstanbul temsilciliğini üstlenmesiyle  yeni bir yelpaze ile İstanbul stüdyolarında günlük yayın yapan Mercan Tv daha geniş kitlelere ulaşmaya başladı.

Bir ilin varlığı coğrafi güzellikleri, kültürü ve yaşam şeklidir diyen Pusula İstanbul ekibinin idarecisi Emin Doğan, şimdilik İstanbul stüdyolarından her akşam 2 saatlik bir yayın yapacaklarını ve bu yayınlarda sanatçılara, sivil toplum kuruluşlarına yer vererek İstanbul’da ki Adıyamanlıları ekranlara taşıyarak hemşehrilerimizle buluşturacağız dedi.  Yeni projelerini hayata geçirmek içi çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Doğan, yakın zamanda hep birlikte güzel projelere imza atacakları müjdesini verdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek