İstanbul'daki Adıyamanlılar

Mekan Yolcu  Sultangazi’de Dualarla Açıldı

Mekan Yolcu  Sultangazi’de Dualarla Açıldı

Mekan Yolcu  Sultangazi’de Dualarla Açıldı

Yolcu yollarda  program Yapımcısı ve Yolcu Dergisinin İmtiyaz Sahibi Yusuf Özpolat’ın İşletmeciliğini Yaptığı YOLCU MEKAN İstanbul Sultangazi’de dualarla açıldı .

 Yöresel kahvaltı ,gözleme ve kişiye ve  toplantılara özel  etli  Çiğköfte alanında gördüğü eksiğinden yola çıkarak Yusuf Özpolat’ın Yeni Projesi olan  YOLCU MEKAN  , Uğur Mumcu Mahallesi  Orhangazi Caddesi No 134/A Sultangazi İstanbul’da  3 katlı nostaljik yeni yerinde  özellikle Malatya , Adıyaman ve  Doğu Kültürünün damak tadını misafirlerine sunacak.

Adıyaman ve Malatya’nın iş sanat siyaset ve dernek başkanlarının katıldığı açılış töreni çok yoğun  ilgi gördü.

Açılışta kısaca bir konuşma yapan Yusuf Özpolat , Yeni açtığımız MEKAN YOLCU benimle özdeşleşen YOLCU YOLLARDA Programımın ismiydi.  Aynı zamanda YOLCU diye ulasak Kültür Sanat ve Aktüel bir dergide çıkartıyorum.  Bu mekanı  İstanbul Sultangazi’de açmamın sebebi burada yaşayan insanların çoğu Malatya , Adıyaman ve Doğu bölgesinin insanları bizim bölgemizin insanları. Bundan sonra Hemşerilerimiz bu Mekanı kendi yeri gibi görsünler. Burası benim değil bizim mekanımız. Misafirlerimiz Burada özellikle Malatya ve Adıyaman mutfağının sevilen damak tatlarını her zaman bulabilecekler. Rabbim İnşallah bizi mahcup ettirmez. Ayrıca burada çok güzel bir Malatya , Adıyaman kardeşliği var . Sevgi var Saygı var Buraya katılıp bizleri yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmanın ardından MEKAN YOLCU’nun kurdelesi kesilerek açılış gerçekleştirildi.

TÜM FOTOLAR FACEBOOK SAYFAMIZDAN PAYLASTIK 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek