Sultangazi

Mehdi Eker Battalbey Grup’a ziyareti

Mehdi Eker Battalbey Grup’a ziyareti

 

 Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı M.Mehdi  Eker ,Merkezi Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesinde bulunan Battalbey Grup  Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak’ı iş yerinde ziyaret etti.

DSC_2191

Ziyarette Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Derneği (ÇİĞDER) Başkanı Ömer Turan, OSES Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar,  Meşhur Adıyaman Çigköftecisi Ömer Aybak adına  Şükrü Alpaydın ,Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya, Sultangazi AK Parti Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Misafirlerini Kapıda Karşılayan Sait Aybak  Çiğköfte ikramının ardından  Sait Aybak Battalbey grup olarak üretim konusundaki çalışmalarını anlattı. Çiğder Başakanıı Ömer Turan ve yönetim kurulu üyeleri birlikte Sektör ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi 1 kasım sonrası için randevu talep ettiler. Daha sonrasında Çiğköfte ve Tekstil bölümlerinden oluşan fabrikayı gezdirdi personeller  ile tanıştırdı .

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek