Sultangazi

Malatyalılar Sultangazi’de Kahvaltıda Buluştu

Malatyalılar Sultangazi’de Kahvaltıda Buluştu

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB)  Sultangazi Venedik Salonunda düzenlediği kahvaltı programına ikiyüze yakın dernek başklanı malatyalı siyasetçiler , sanatçılar.işadamları ve Malatyaspor yönetimi katıldı.

 

MASTÖB Sultangazi başkanı Hadi Dursun ve MASTÖB  Genel merkez’in birlikte yürüttükleri organizasyona Milletvekili Gülay Yedekçi. Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat,Ak Parti Sultangazi İlçe  Başkanı Suzan Dağlar Civan ve yönetimi ,Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanı Aysun Çelikler,CHP Sultangazi İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu ve yönetimi, ,CHP Sultangazi ilçe Kurucu ve  onursal  Başkanı Ali Boztaş, Miad başkanı Yunus Akdaş, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz ,Türk halk müzik sanatcısı Selahattin Alpay, ,Aile sosyal işler il müdürü Ünal Ünaltekin, Yeni Malatyaspor kulübü yönetim kurulu As başkanı Aziz Yalçınkaya Kıbrıs Malatyalılar dernek başkanı Bayram özel ve Kıbrıs gazisi Şevket Arslan’da katılarak kahvaltı programına renk kattılar. Güngören malatya’lılar derneği başkan Dursun kaplan ve yönetimi, Kale İkizpınar dernek başkanı Nevzat kaya, Kale bent köyü dernek başkanı Nedim karakaş, Merterspor kulübü başkanı İbrahim Mutlu, Anadolu yakası malatyalılar dernek başkanı Sultan şahin ve yönetimi, Tatlıcak dernek başkan vekili  Mastöb anadolu yakası başkanı Mehmet Çelik, Çanakcı dernek başkanı Mehmet Kiraz, Dübamder başkanı Muzaffer tunç,  hazır bulundular.

 

Mastob malatyalıları kahvaltıda buluşturdu  (57)

Kahvaltı bereketinde  Malayla’lılık ve Malatyaspor birlik beraberlik damgası vurgulandı. Mastöb başkanı Adil Gevrek selamlama konuşmasında İstanbul ve Ankara’da yapılması planlanan kültür merkezi  müjdesini verdi. Başkan Adil Gevrek  davetlerine  katılımlarından  dolayı herkese teşekkür etti.. Adil Gevrek “Katılım çok yoğun ilgi oldu. Herkese teşekkür ederim. İnşallah İstanbul’da Kültür merkezi yapımı için çalışmalar başlattık. Ankaradaki kendimize ait olan arsadada bu çalışmaların startını verdik. Malatya’lılık ve Malatyaspor için birlik olalım “dedi. Mastöb ve Malatyaspor kulübü  çalışmalarda görev alan arkadaşlarada ayrı ayrı teşekkür etti. Malatyaspor taraftarlarının dahada duyarlı olmasını içlerinde kötü niyetli kişilerin barındırılmamasını dile getirdi.Mastöb eski yöneticilerine teşekkür ederken Bekir Alyüz ve Mastöb başkan vekili Hamza Boztepe’ye genel merkez binasının alımında gösterdikleri hassasiyetten dolayı ayrıca teşekkür etti.

 

Sanatcı selahattin Alpay’da selamlama konuşmasında Malatya’lılığa değinerek birlik beraberlik mesajı verdi.

Mastob malatyalıları kahvaltıda buluşturdu  (92)

Ak Parti Sultangazi İlçe  Başkanı Suzan Dağlar Civan Parti olarak Malatyalıkarın her zaman desteğini aldık Malatyalıların ilçemize sağladıkları istihdam açısından  ve dernekçilik bakımından önemli bir konuma sahip yönetimimizde bulunan malatyalı hemşehrilerimle dialog halinde güzel çalışmalar yapıyoruz  dedi

Malatyaspor tanıtımı için özel tasarımı yapılan promosyon malzemeleride katılımcıların beğenisine sunuldu.. Mastöb ve Malatyaspor yöneticileri toplu halde sahne alarak yönetim dernek başkanlarına tanıtıldı. Kahvaltı programında siyasi parti ilçe başkanlarının yanı sıra  yer alırken Yeni Malatyaspor türübün taraftarlarıda davetliler arasında yerlerini aldılar.

Mastob malatyalıları kahvaltıda buluşturdu  (104)

MASTÖB Sultangazi Şube  başkanı Hadi Dursun Ak Parti Sultangazi İlçe  Başkanı Suzan Dağlar Civan’a MASTÖB rozeti takarak fahri malatyalı ilan etti.sonrasında İlçe yönetiminde ve  belediye  bulunan Malatyalı  meclis üyeleri  ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek