Sultangazi

Mahmut İnan, ismetpaşa’nın Sorunlarını Çözmek İçin Adayım

25 Yıldır Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde ikamet eden, mahallenin iş adamlarından tekstilci Mahmut İnan muhtar adayı olduğunu açıkladı. Destek Sizden,  Hizmet Bizden sloganıyla yola çıkan İnan, mahallenin kronikleşmiş sorunlarını çözmek için hemşehri ve komşularının desteği ile aday olduğunu söyledi.

197 Adıyaman Kahta Sırakaya (Kaşker) doğumlu olan Mahmut İnan, 25 yıldır ikamet ettiği Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

İş ve aynı zamanda mahallede tekstil sektöründe faaliyet gösteren Mahmut İnan, “Mahallemiz  gelişmekte olan bir mahalle. Eskiyle yeni hali kıyaslanamayacak bir halde. Ama hala çözülmeyen sıkıntılarımız var. Komşularım olan mahalle sakinlerinin her sohbette dile getirdiği sıkıntıları çözmek adına adaylığımı açıkladım. Yaptığımız görüşmelerde de mahalle sakinlerinin desteğini aldık. Birlikte çalışacak, çözüm noktasında gerekli mercilerle birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Daha güzel bir İsmetpaşa için mahalle sakinlerinin desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek